MENU
Home » Video » Golat

Gafë horror! Porta bosh, e çon topin në tribunë (VIDEO)

Views: 3 Added by: Banii Banii 
Entry description:

Në ndeshjen e divizionit të parë belg mes Zulte-Waregem dhe Anderlecht, mbrojtësi i skuadrës vendase Cheikhou Kouyate gabon golin më të thjeshtë të mundshëm.

24-vjeçari senegalez shërbehet brenda zonës kundërshtare, pas një dalje të gabuar të portierit. Kouyate ndalon topin, kontrollon mirë portën kundërshtare por godet mbi tranversë duke habitur këdo që po shihte ndeshjen.

Language: Русский
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]