MENU
Home » Video » Golat

Makina më e shtrenjtë, Benzema "mburret" me Bugatti Veyron (VIDEO)

Views: 1 Added by: AdmBanii AdmBanii 
Entry description:

Sulmuesi francez i Real Madrid Karim Benzema mbërriti dje në qëndrën stërvitore të kampionëve të Europës "Valdebebas" me një makinë luksoze që kushton më shumë se 2 milionë euro dhe që cilësohet si një ndër makinat më të shtrenjta në qarkullim.

Ish bobmeri i Lyon u paraqit me një Bugatti Veyron duke mahnitur tifozët që po prisnin në hyrje të qendrës stërvitore

Language: Русский
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]