MENU
Home » 2015 » August » 19 » Deklarata e Kovacic pas transferimit te Reali
10:39 AM
Deklarata e Kovacic pas transferimit te Reali
Mateo Kovacic ndjehet i pikëlluar që u largua nga Inter, por beson se transferimi te Real Madridi është mundësi e madhe për atë. - See more at: http://lajmi.net/deklarata-e-kovacic-pas-transferimit-te-reali/#sthash.y5tIt9l9.dpuf
 

Mateo Kovacic ndjehet i pikëlluar që u largua nga Inter, por beson se transferimi te Real Madridi është mundësi e madhe për atë.

Mesfushori kroat sot edhe zyrtarisht kompletoi transferimin te Los Blancos siq raportohet për 35 milionë euro.

”Duhet të falenderoj të gjithë tifozët, klubin dhe skuadrën e Interit që më kanë ndihmuar kaq shumë”

”Tani nuk e di çfarë të them. Në njërën anë jam i pikëlluar, por në anën tjetër kam një mundësi të mrekullueshme. Falenderoj të gjithë për dashurinë që më kanë dhënë gjithë këto vite”

”Ditët e fundit ishin tejet të vështira, por tani Luka Modric po më pretë dhe shpresoj se do bëjmë gjëra të mëdha. I uroj Interit sezon të mrekullueshëm. Nga një puthje për të gjithë , ju dua”, përfundoi Kovacic.

Mesfushori kroat sot edhe zyrtarisht kompletoi transferimin te Los Blancos siq raportohet për 35 milionë euro.

”Duhet të falenderoj të gjithë tifozët, klubin dhe skuadrën e Interit që më kanë ndihmuar kaq shumë”

”Tani nuk e di çfarë të them. Në njërën anë jam i pikëlluar, por në anën tjetër kam një mundësi të mrekullueshme. Falenderoj të gjithë për dashurinë që më kanë dhënë gjithë këto vite”

”Ditët e fundit ishin tejet të vështira, por tani Luka Modric po më pretë dhe shpresoj se do bëjmë gjëra të mëdha. I uroj Interit sezon të mrekullueshëm. Nga një puthje për të gjithë , ju dua”, përfundoi Kovacic.

- See more at: http://lajmi.net/deklarata-e-kovacic-pas-transferimit-te-reali/#sthash.y5tIt9l9.dpuf

Mesfushori kroat sot edhe zyrtarisht kompletoi transferimin te Los Blancos siq raportohet për 35 milionë euro.

”Duhet të falenderoj të gjithë tifozët, klubin dhe skuadrën e Interit që më kanë ndihmuar kaq shumë”

”Tani nuk e di çfarë të them. Në njërën anë jam i pikëlluar, por në anën tjetër kam një mundësi të mrekullueshme. Falenderoj të gjithë për dashurinë që më kanë dhënë gjithë këto vite”

”Ditët e fundit ishin tejet të vështira, por tani Luka Modric po më pretë dhe shpresoj se do bëjmë gjëra të mëdha. I uroj Interit sezon të mrekullueshëm. Nga një puthje për të gjithë , ju dua”, përfundoi Kovacic.

- See more at: http://lajmi.net/deklarata-e-kovacic-pas-transferimit-te-reali/#sthash.y5tIt9l9.dpuf

Mesfushori kroat sot edhe zyrtarisht kompletoi transferimin te Los Blancos siq raportohet për 35 milionë euro.

”Duhet të falenderoj të gjithë tifozët, klubin dhe skuadrën e Interit që më kanë ndihmuar kaq shumë”

”Tani nuk e di çfarë të them. Në njërën anë jam i pikëlluar, por në anën tjetër kam një mundësi të mrekullueshme. Falenderoj të gjithë për dashurinë që më kanë dhënë gjithë këto vite”

”Ditët e fundit ishin tejet të vështira, por tani Luka Modric po më pretë dhe shpresoj se do bëjmë gjëra të mëdha. I uroj Interit sezon të mrekullueshëm. Nga një puthje për të gjithë , ju dua”, përfundoi Kovacic.

- See more at: http://lajmi.net/deklarata-e-kovacic-pas-transferimit-te-reali/#sthash.y5tIt9l9.dpuf
Mateo Kovacic ndjehet i pikëlluar që u largua nga Inter, por beson se transferimi te Real Madridi është mundësi e madhe për atë. - See more at: http://lajmi.net/deklarata-e-kovacic-pas-transferimit-te-reali/#sthash.y5tIt9l9.dpuf
Views: 2100 | Added by: Banii | Rating: 5.0/2
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]