MENU
Home » 2015 » August » 19 » Pato kthehet në Evropë
10:55 AM
Pato kthehet në Evropë

Sulmuesi i Corinthiansit, Alexandre Pato do të kthehet në Evropë, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Sulmuesi i Corinthiansit, Alexandre Pato do të kthehet në Evropë.

Ish futbollisti i Milanit është i gatshëm të sprovojë veten sërish në një prej ligave kryesore evropiane.

Braziliani ka zgjuar interesim nga Lazio në Serie A dhe Tottenham në Premierligë, ka njoftuar “Sky Italia”.

Mirëpo, ai mund të përfundojë edhe në Wolfsburg, nëse Ivan Perisic transferohet në Inter.

 
Views: 663 | Added by: Banii | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]