SuperSport - Faqja Kryesore

Te gjitha ndeshjet LIVE

webi yne ju ofron te shikimin e te gjithave kampionateve Europiane dhe Boterore ne gjuhe te ndryshme.
watch online

Parashiko tani dhe fito

Parashiko rezultatet e ndeshjeve dhe fito shume dhurata prandaj qendro kete fundjave online per te fituar nje PS4 dhe 10 disqe falas.
watch online

KLIKO CTRL+F PER TE GJETUR ME SHPEJTE NDESHJEN QE DESHIRONI

 

  • GUIDA PER 07/12/2014

    PER MOMENTIN..... Super Sport 2 AL...TVSH...

    18:00 Partizani - Tirana HD (shqip)